top of page
Screen Shot 2019-02-28 at 9.09.35 PM.png

Dekoracja  Światłem

Oświetlenie dekoracyjne sali eventowych – nowoczesny event i wyjątkowy klimat

      Dekoracje światłem stały się jednym z nierozłącznych elementów, każdego eventu. Dzięki oświetleniu możemy stworzyć nastrój dostosowany do charakteru danego wydarzenia oraz podkreślić piękno miejsca imprezy.  Firmę Unique Moments Entertainment wyróżnia doświadczenie i wysoki poziom zrealizowanych projektów.
     Jak działamy? Aby dobrze przygotować się do realizacji odwiedzamy wcześniej wybrany przez Państwa lokal i przestawiamy wstępną wizje dekoracji światłem.  Szczegóły takie jak barwy oświetlenia, ilość podświetlonych detali, wzory grawerowanych inicjałów itp. uzgadniamy razem. Do realizacji oświetlenia dekoracyjnego używamy ruchomych głowic, reflektorów, ledowych belek rgbw, projektorów itp. W zależności od rozmiaru realizacji, montujemy sprzęt dzień przed imprezą lub w tym samym dniu. Nad całością sprzętu w trakcie imprezy czuwa technik, który również ma możliwosć sterować urządzeniami. 

Monogram

Efekty świetlne na wesele – skorzystaj z projektora

Wyświetlanie inicjałów lub imion Pary Młodej, grafik bądź napisu powitalnego to bardzo ciekawy sposób na dopełnienie dekoracji świetlnej na przyjęciu weselnym.
Gobo może być wyświetlane na dowolnej płaszczyźnie ściany, parkietu, sufitu, …
Widoczne z daleka przyciąga uwagę i jest świetnym podkreśleniem wizualnego efektu na weselu. Oferujemy Gobo statyczne oraz animacyjne .
Gobo przygotowuję w oparciu o indywidualne zamówienie Pary Młodej.

Specialnie dla was oferujemy liczny wybor sampli statycznych i animowanych.

Dance in the cloud
Taniec w Chmurach 
Dance in the cloud 

Ciężki dym to jedna z najmodniejszych atrakcji ostatnich lat. Gęste kłęby dymu unoszące się nisko nad ziemią dają efekt tańczącej Pary Młodej w chmurach. Nasze maszyny pracują na bazie suchego lodu za sprawą czego, dym jest bez wonny, nie zostawia mokrych plam na parkiecie oraz niczego nie brudzi. Dzięki zastosowaniu profesjonalnej maszyny jesteśmy pewni, ze efekt zadowoli nawet najbardziej wymagającą Parę Młodą.

FONTANN ISKIER

FONTANN ISKIER

Oferujemy wynajem FONTANN ISKIER, które będą idealnym dopełnieniem pierwszego tańca podczas Waszego wesela!

Fontanny to profesjonalne generatory strzelające w górę prawdziwymi iskrami, które z pewnością wywołają zachwyt wszystkich gości i zapewnią niesamowite wspomnienia :)

Fontanny do zastosowań wewnętrznych/zewnętrznych, nie wytwarzają dymu (efekt spalania), nie generują ciepła, a co najważniejsze są w pełni bezpieczne, nie ma możliwości wywołania oparzenia.

indoor sparks fountan.jpg
Dj Kamil Sparks.jpg
Anchor 1
bottom of page